no-img
کلینیک تخصصی تلفن همراه میلاد
آخرین خدمات
اطلاعیه های سایت

صفحه جدا

درباره ماافتتاح فروشگاه اینترنتی گیل فایل
 

به نام خداوند بخشنده و مهربان

سایت فروشگاهی کلینیک موبایل میلاد از پرسبقه ترین افراد در زمینه تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری تشکیل شده است  که وظیفه ترمیم بوت و جی تگ گوشی های موجود در بازار ، تعویض EMMC ، جزوه های آموزشی تعمیرات نرم افزاری  ، سخت افزاری ، ترمیم بوت ، تعمیر هارد ، فلش و کارهای خاص ، و …. و …. را بر عهده دارد .

بر کسی پوشیده نیست که امروزه مقالات به ویژه در حوزه موضوعات تخصصی به یکی از مهمترین ابزارهای تولید، عرضه، نقد و استفاده از علوم تبدیل شد­ه­ اند.

با ورود اینترنت به عرصه اطلاع رسانی علمی، این کارکرد ابعاد گسترده ­تری یافته و این امکان فراهم شده است تا بسیاری از مجلات نیز با به کار گیری ابزار جدید به شکلی نو و کارآمدتر در اختیار محققان قرار گیرند.

آنچه در این سایت عرضه شده است حاصل تلاش بی وقفه من میباشد و شما هم اکنون میتوانید آن را از این سایت دریافت نمایید.

 


 


درباره ما - درباره گیل فایل - فروشگاه اینترنتی گیل فایل - مقررات گروه گیل فایل

نکته:

نظام مقدس جمهوری اسلامی با گذر از فراز و نشیب‌های گوناگون و با مجاهدت اقشار مختلف در همه زمینه­ها، بحمد الله تثبیت گشته و طرح افکار و نظرات معارض، به لطف الهی هیچگونه آسیب و گزندی به پایه های مستحکم نظری و ایدوئولوژیک این حکومت الهی نخواهد رساند؛ بنابراین عرضه مجلات و مقالات و آموزشهای گوناگون در پایگاه که بیانگر آراء و اندیشه های مختلف و گاه معارض هستند فقط در چارچوب اطلاع رسانی و تسهیل دسترسی محققان به منابع بوده و لزوما به معنای تأیید صاحبان اثر و یا محتوای مقالات آنها نیست.

بدیهی است این سایت در مورد مقالات دارای مجوز از جایگاه اطلاع رسانی عمل کرده و هیچ گونه مسئولیتی نسبت به محتوای آن ندارد.